KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ.

 • Deset dnů před vyšetřením Vám zašleme e-mailové upozornění se jménem lékaře a datem a časem vyšetření, více informací zde.

 • Poučení a přípravy k vyšetřením a výkonům jsou zde.

 • Lékařem požadované odběry proveďte v jakémkoliv odběrovém místě Vaší laboratoře 1-2 týdny před vyšetřením, abychom do Vašeho vyšetření obdrželi elektronickou i tištěnou formu výsledku, odběry proveďte nejlépe v laboratoři Aeskulab (seznam odběrových míst). Přípravy na laboratorní odběry jsou zde.

 • Změnu pojišťovny, adresy, kontaktního telefonu nebo e-mailu nahlaste před vyšetřením v recepci.

 • Po vyšetření Vám v recepci vydáme tištěné žádanky do laboratoře a stanovíme datum a čas následné kontroly (potvrzení e-mailem nebo v tištěné formě).

 • Pokud nemůžete/nechcete vyšetření podstoupit, termín přeobjednejte/zrušte, uvolníte tak místo jiným pacientům. Pacient, který se bez zdůvodnění nedostavil na plánované vyšetření, je v elektronickém systému automaticky označen a nelze mu přidělit nový termín vyšetření telefonicky, ale výlučně osobní domluvou v ambulanciPoplatek za neomluvené vyšetření 500 Kč hradí pacient, který se v objednaném termínu na vyšetření nedostaví a současně v předstihu 24 hodin dohodnutý termín nezruší. Poplatek je náhrada části nákladů, které našemu zařízení v souvislosti s neomluveným vyšetřením vznikají.

OBJEDNÁNÍ

 1. on-line - zvolte svého ošetřujícího lékaře, datum a čas vyšetření. Pokud nenacházíte vhodný termín, kontaktujte nás telefonicky.

 2. telefonicky - 605 987 650 (po-pá 7-15)

 3. osobně - v ordinační době (po-st 7-12 a 13-18, čt-pá 7-12)

 1. telefonicky - 605 987 650 (po-pá 7-15), nikoliv SMS

 2. on-line - kdykoliv

 3. osobně - v ordinační době (po-st 7-12 a 13-18, čt-pá 7-12)