REZŪM - LÉČBA PROSTATY VODNÍ PÁROU.

  • Nechcete podstupovat operaci a zároveň byste se rád vyhnul užívání léků? Možností může být léčba vodní párou, která u mužů se zvětšenou prostatou (BPH) vede ke zmírnění příznaků BPH, a to bez vedlejších účinků.

  • Rezūm využívá přirozenou energii vodní páry k úlevě od příznaků spojených se zvětšenou prostatou. Při jedné aplikaci prostupuje vodní pára do ohraničeného prostoru prostatické tkáně po dobu devíti vteřin. Následně kondenzuje na buňkách a mění skupenství zpět na kapalné. Uvolněná energie je natolik silná, že zasažené buňky usmrtí. Tyto odumřelé buňky tělo časem odstraní zcela přirozenou cestou – hojením. Prostata se tak zmenší a dojde k uvolnění tlaku na močovou trubici a tím i k ústupu příznaků zvětšené prostaty.
  • Lékař podle vstupního vyšetření stanoví termín výkonu. Podrobné informace včetně přípravy na výkon obdržíte v tištěné formě. Výkon provádíme ambulantně na zákrokovém sále v místním znecitlivění a inhalační anestezii anestetickým plynem.

CENA

  • Výkon Rezūm není hrazen ze zdravotního pojištění. Cena výkonu včetně užití anestetického plynu je 68 000 Kč.

OBJEDNÁNÍ

  1. on-line (pouze nový pacient) - zvolte datum a čas vyšetření. Pokud nenacházíte vhodný termín, kontaktujte nás telefonicky.

  2. telefonicky - 605 987 650 (po-pá 7-15)

  3. osobně - v ordinační době (po-st 7-12 a 13-18, čt-pá 7-12)

ODKAZY

Rezum